Солістка гурту «Крихітка» Каша Сальцова в інтерв’ю Громадському телебаченню висловила і обґрунтувала думку,  що український народ заслуговує на Януковича.

В своєму інтерв’ю Каша поділилася думками про своє бачення стану справ у владі, суспільстві, ЗМІ та опозиції, розповіла про своє розуміння революції.

Так, на її думку революція – свого роду процес,  який приховує той невтішний факт, що бюджету України як незалежної держави більше не існує. В наслідок політики теперішньої влади ми повністю втратили економічну незалежність. Шкода, що більшість населення цього не розуміє і є не проінформованим.

На думку Каші значно простіше шукати шляхів  розв’язання теперішньої кризової ситуації в так званій революції ніж проводити розслідування розкрадання бюджетних коштів політиками і представниками влади і повертати кошти державі.

Якщо б люди розуміли, що своїми вчинками, байдужістю і бездіяльністю вони самі створюють умови для теперішнього сатану справ. Ми просто заточені на отримання короткострокової економічної вигоди і забуваємо про довгострокові перспективи.

Оскільки значна частина громадян України проголосували за теперішнього президента і велика кількість з них підтримають його і зараз, то тим самим вони утотожнюють себе з цією владою. Іншими словами ми отримали те, що хотіли, те на що заслуговуємо.