Думаю, Ви чули такий термін «Пасивний дохід». Так от, цей термін можна часто почути в контексті заробітку в Інтернеті. Пасивний дохід часто отримують беручи участь у різних партнерських програмах.

Партнерські програми чимось нагадують копанії мережевого маркетингу. Людина, яка активно будує свою структуру, набирає рефералів з часом починає отримувати пасивний дохід. Є така приказка: «Краще мате 1% від заробітку 100 людей ніж мати 100% від своїх власних зусиль».

Реферал – це людина, яку ви «підключили» або запросили у партнерську програму. Чим більше рефератів, чим краще вони працюють – тим більший заробіток. В цій справі є залізна логіка – Ви зацікавлені, щоб ваші реферали заробляли багато.

Взагалі, запрошувати рефералів справа не з простих. Дуже важко знайти підходящих людей. Багато людей думають, що реєструючись за реферальним посиланнями (ссылкой) вони менше зароблятимуть. Звичайно, що ця думка хибна. Процент, який отримує рефер виплачує система з власних коштів.

Для того, щоб отримати пасивний дохід від такого роду діяльності потрібно, перш за все, вибрати хороші системи з хорошими умовами партнерських програм. При виборі слід орієнтуватись на декілька факторів. Процент який виплачує система з рефералів, спосіб виведення коштів, мінімальна сума і частота виведення. Є, також, системи з багаторівневими реферальними програмами. Заробіток в таких системах, відповідно, більший.
Безумовно, щоб добре заробити слід брати участь не у одній системі. Таких систем у Вас повинно бути декілька.

Тепер ближче до практики. Починати, все ж, треба з участі у партнерці як «рядовий». Вивчити її добре. І лише після цього розпочати пошук власних рефералів. Шукати їх можна на форумах, клубах, групах і т д. Шукати слід людей, які дуже хочуть заробляти у Інтернеті, але не знають як. Зв’яжіться з ними, запропонуйте їм свою допомогу.

Великим плюсом буде якщо на цих форумах у Вас буде хороша репутація. Пообіцяйте їм безкоштовні консультації протягом усього періоду роботи, постійно спілкуйтесь з ними. Допомагайте своїм рефералам і тільки тоді буде віддача.  

Запрошую стати партнерами у провіреній системі. Обіцяю безкоштовні консультації та допомогу для блогерів-початківців.

Інші способи заробітку в Інтернеті.