Відразу попереджу, що «якісь» як правило, означає невеликі особливо на початку.

Отже, самий простий спосіб – серфінг. Що це таке? Серфінг – це перегляд різноманітних сайтів за який Вам платять гроші, як правило це від 0,1 цента до 1 цента за сторінку. Звичайно наші вітчизняні букси (рекламодавці) платять менше, а закордонні більше. Але все по черзі.(більше інформації про серфінг тут)

З чого треба починати? Я радив би розпочинати з реєстрації в платіжній системі. Тобто треба завести свій рахунок або кошильок. Якщо ви хочете слідувати моєму рецепту то реєстрація ТУТ. Після цього реєструємся на буксі (сайт який пропонує рекламу)ТУТ.

Нижче я наводу приклад заповнення реєстраційної форми. Перевірте, щоб була заповнена графа Referrer. Це дасть Вам змогу отримувати бонуси!

Вітаю! Тепер можна косити грошенята. Я наведу самі прості розрахунки. На перегляд сторінки треба затратити 30 секунд. Тобто на перегляд 33 посилань у вас піде 16,5 хвилин. Будемо вважати що це тривалість вашого робочого дня. Переглянувши усі ці сторінки Ви отримаєте 33 центи (по 1 центу за кожну сторінку). Якщо Ви переведете 33 центи у гривню по курсу 8 грн за долар, то отримаєте 2,64 грн за 16,5 хвилин. На перший погляд це мало. Але уявіть собі, що Ви працюватимете 1 годину 6 хвилин, тобто в 4 рази більше, а це вже 10,56 грн.= зарплаті вчителя за один урок. Тільки вчитель працює, а Ви можете в цей час слухати музику, або переглядати кіно.

Ну гаразд. Допустимо, що Вам захотілось більше грошенят, а працювати більше ніж 16,5 хв Вам не хочеться. Наступним кроком буде перехід до активної реклами. Тобто Ви перетворитесь від споживача реклами до того, хто її пропонує. Іншими словами Ви будете шукати людей які теж хочуть заробляти переглядаючи рекламу. Таких людей називають рефералами. Реферали мають такий самий заробіток як і Ви, проте, Ваш заробіток ростиме пропорційно активності і кількості Ваших рефералів. Вважатимемо, що Вам вдалось за перший місяць знайти 20 активних рефералів. Таким чином це 20 чоловік переглянувши по 33 (максимум без преміум статусу) сторінки. Порахуємо 20х2,64грн=52,8 грн+2,64 грн (ті, що наклікали Ви)=55,44 грн за 16,5 хв.

Отже, підсумуємо: якщо Ви за місяць знайти 20 активних рефералів і самі залишитесь активним, то Ви зароблятимете по 55,44 грн за 16,5 хв кожного дня. Давайте тепер перемножимо цю суму на кількість робочих днів у місяці (хоч і працювати можна кожен день) 20 днв. 20х55,44 грн =1108,8 грн – це Ваша місячна зарплата. Тепер поговоримо про те як цього досягнути. Як правило велику роль в цьому відіграє порада людини, яка вже довше за Вас в цьому бізнесі, та, яка вам його порекомендувала – Ваш Рефер. Для цього Вам слід сконтактувати з рефером за допомогою внутрішньої пошти і попросити консультацію. Хороший рефер, добре знає, що його успіх – це успіх його рефералів і буде всіляко Вам сприяти.

Успіхів Вам і пам’ятайте все у Ваших руках!